SESA KIRTASİYE, Trakya Bölgesinde, sektöründe faaliyet gösteren firmalar arasında öncüdür.

www.sesakirtasiye.com, yıllardan beri özellikle Trakya Bölgemizin en büyük eksiği ve büro ve ofislerimizin ihtiyaçlarının temin edilebileceği bir online hizmet sunulan mağazaya duyulan ihtiyaç üzerine kurulan bir sanal mağazadır ki, büro ve ofisinizin kırtasiyeden multimedya ürünlerine kadar tüm ihtiyaçlarınızı işbu mağazamızda bulabileceksiniz.

Küçük veya büyük çaplı tüm büro ve ofislerin ihtiyaç duyduğu ürünler; gerek bizim, gerekse de bizim ile çalışmakta ve ürünleri bize  temin etmekte olan sektörünün en önde gelen firmaların stoklarında bulunmaktadır.

Siparişi verilen ürünler, öncelikli olarak mevcut sevkiyat günlerimizde kendi araçlarımızla ücretsiz olarak veya bölgemizde bulunan kargo firmaları ile makul bir ücret karşılığında sevkiyat adreslerine teslim edilir.

SESA KIRTASİYE olarak yaklaşık 10 yıldır, öncelikli olarak Trakya bölgesinde ve daha sonra tüm Türkiye'de faaliyet göstermektedir.

SESA KIRTASİYE, Alırken Kazanmanızı Sağlar.

Satın alınan ürünlerin kendi araçlarımızla sevkiyatını yaptığımızdan dolayı da hem yakıttan hem de zamandan kazancınız olacaktır. 

Sektörünün en büyük tedarikçi firmaları ile çalıştığımızdan dolayı ve en uygun  fiyatla ürün temini sağladığımızdan dolayı işletmenizin giderlerini düşürdüğünüzü gözlemleyeceksiniz.

Bazı ürünlerimiz (imza dosyası, spiralli defter, kişiye özel ürünler vs.) bizzat kendi atölyelerimizde imal edildiğinden dolayı emsal ürünler arasındaki fiyat farkını belirgin olarak farkedeceksiniz.

Sanal mağazalarda bulunan standart ödeme sistemlerinin dışında cari ve çekle ödeme gibi çalışma sistemlerini de kullanacağımızdan dolayı maddi kaynaklarınızı daha verimli kullanabileceksiniz.

SESA KIRTASİYE olarak her zaman belirli bir ölçek dahilinde büyümeyi hedeflemişizdir.

SESA KIRTASİYE, araştırmacı ve yenilikçidir.

Sektörümüzde meydana gelen gelişmeleri yakından takip etmekte ve gerekli dersleri çıkarmaya çalışmaktayız. Yeniliklere her zaman makul derecede açığız ve www.sesakirtasiye.com da bu yeniliklerden birinin göstergesidir.


E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?